Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar

Gönder Pinterest Telegram Tumblr LinkedIn +

Ücretsiz bayilik başvurusu kabul eden firmalar; bayilik alınırken, hiçbir şekilde giriş bedeli, isim hakkı bedeli, hava parası gibi ücretler talep etmemektedir. Böylece bayilik talebinde bulunan girişimci sadece diğer yükümlülüklerini yerine getirmektedir.

Günümüzde son derece yaygınlaşan ücretsiz bayilik veren firmalar sayesinde, birçok kişi tercih ettiği iş grubunda, kendi işinin patronu olup ilerlemeye çalışıyor. Dikkatli bir şekilde incelediğimiz zaman bazı bayilik veren firmalar, yatırımcılara çeşitli teklifler sunmakta ve böylelikle kendi bayi ağlarına dahil olmalarını kolaylaştırmaktadır. Bu yılda ücretsiz bayilik seçeneği en çok tercih edilen bayilik fırsatı olma özelliğini koruyor.

Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar

Yeni bir iş kurmak isteyen girişimcilerin öncelikli düşüncesi yatırım maliyetidir. Genellikle yatırımcılar bu maliyeti asgari seviyede tutmaya çalıştıkları için sermayesiz bayilik veren firmaları tercih etmektedirler. Sermayesiz derken, sıfır masrafla hiçbir iş yapılmayacağını bildiğinizi düşünüyoruz. Sadece yukarıda da bahsettiğimiz gibi giriş bedeli, isim hakkı bedeli gibi ücretleri ödemiyorsunuz. Bunların haricinde iş hacmini oluşturan tüm masraflar yine yatırımcılara aittir.

Ücretsiz bayiliklerde sadece bayilik veren firmanın öngördüğü bayi kullanım şartları yerine getirilerek bayilik anlaşması yapabilirsiniz. Sizler için özenle araştırdığımız ücretsiz bayilik veren firmaları yayınlamaya devam edeceğiz. Bizi takip edin.

PAYLAŞ:

Yazar Hakkında

Bayi ağınızı genişletmek için yeni bayiler arıyorsanız Bayilikver.com'da bayilik ilanı vermek artık çok kolay! Yeni iş fikirleri için de "İstanbul, İzmir, Antalya" başta olmak üzere bayilik veren firmaları inceleyebilirsiniz.

Cevap Bırakın