Usta Dönerci Yurtdışına Açılıyor

Gönder Pinterest Telegram Tumblr LinkedIn +

Türkiye genelinde 120’ye yakın restoranı bulunan, TAB Gıda güvencesiyle hizmet veren Usta Dönerci, 2017 yılında büyümede emin adımlarla ilerledi.

Hızla büyüyen Usta Dönerci istihdama da ciddi katkılarda bulundu. Türkiye dışına da restoranlar açmaya başlayan Usta Dönerci’nin şu anda Kıbrıs, Gürcistan ve Makedonya olmak üzere 3 ülkede restoranı bulunuyor.

Usta Dönerci Yurtdışına Açılıyor

Hedefi dünya markası olmak olan Usta Dönerci, yurt dışı restoranlarına atağını ilk kez 2017 yılında Makedonya’da başlattı. Kısa bir süre sonra Kıbrıs ve Gürcistan’da da restoranlar açan Usta Dönerci dünya markası olma hedefinde emin adımlarla ilerliyor.

Usta Dönerci geleneksel döner lezzetini, üstün kalite ve hızlı servis ile müşterilerine sunuyor. Usta Dönerci 120’ye yakın restoranıyla yaklaşık 2000’i geçik kişiye istihdam sağlıyor.

PAYLAŞ:

Yazar Hakkında

Bayi ağınızı genişletmek için yeni bayiler arıyorsanız Bayilikver.com'da bayilik ilanı vermek artık çok kolay! Yeni iş fikirleri için bayilik almak isteyenler için de "İstanbul, İzmir, Antalya" başta olmak üzere bayilik veren firmaları inceleyebilirsiniz.

Cevap Bırakın