Bursa Kebap Evi 81. Şubesini Kendi Evinde Açtı

Gönder Pinterest Telegram Tumblr LinkedIn +

Dünyanın tek “Lezzet Ödüllü İskender” markası olan Bursa Kebap Evi 81’inci şubesini Özdilek Park AVM Nilüfer’de açarak Bursa’daki şube sayısını 4’e çıkardı.

Bursa’nın meşhur İskender kebabını, aslına sadık kalarak lezzet severlerle buluşturan Bursa Kebap Evi dünyanın en iyi markalarının yer aldığı Özdilek Nilüfer Park Avm’de 81’inci şubesini açtı.

Türkiye’nin Lezzet Zinciri Bursa Kebap Evi

Bursa da dördüncü şubesini açan “Türkiye’nin Lezzet Zinciri Bursa Kebap Evi” konuklarına farklı lezzetler sunmaya devam ediyor. Bursa Kebap Evi muhteşem lezzetlerinin yanı sıra BKE Cafe konsepti ile Özdilek Nilüfer Park Avm teras katında misafirlerine Açık büfe, serpme kahvaltı ve sütlü tatlı, pasta, sufle, kestane şekeri ve maraş dondurması çeşitleriyle hizmet vermeye başladı.

Bursa Kebap Evi 81 İlde Lezzet Dağıtıyor

Biri Almanya’da olmak üzere Türkiye’de 35 ilde 81 restoranıyla hizmet veren Bursa Kebap Evi 2018 yılının ilk çeyreğinde yurt içinde; Kartalİst Marina AVM, Balıkesir 10 Burda AVM, Ankara Atlantis AVM, Kırklareli 39 Burda AVM, Adıyaman Park AVM’de şubelerini açmayı hedefliyor. Yurt dışında ise Fransa Metz’de, Almanya Duisburg’de, Birleşik Arap Emirlikleri’nde ise Abu Dabi ve Dubai’de şube açarak gerçek İskender lezzetini dünyaya tanıtmaya devam edecek.

PAYLAŞ:

Yazar Hakkında

Bayi ağınızı genişletmek için yeni bayiler arıyorsanız Bayilikver.com'da bayilik ilanı vermek artık çok kolay! Yeni iş fikirleri için de "İstanbul, İzmir, Antalya" başta olmak üzere bayilik veren firmaları inceleyebilirsiniz.

Cevap Bırakın