Chicker’s Fried Chicken & Burger Bayilikler Veriyor

Gönder Pinterest Telegram Tumblr LinkedIn +

Şehrin yeni alışkanlığı Chicker’s Fried Chicken & Burger bayilikler veriyor! Türkiye’nin en büyük yerli Fried Chicken markasına katılmak ister misiniz?

Chicker’s markası çok kısa bir zaman içinde en çok sevilen Fried Chicken markası olmayı başardı. Kısa sürede onlarca şubeye ulaşan Chicker’s özel baharatlarıyla harmanladığı ve kendine özel tekniği ile pişirilen ürünleri ile sizlere en kaliteli ve lezzetli tavuğu sunuyor.

Şu anda 3 ülke, 16 şehir ve 20 şubede hizmet veren bu kârlı ve prestijli yatırım fırsatı ile Chicker’s Fried Chicken & Burger ailesine katılma şansını kaçırmayın.

Chicker’s Bayilikler Veriyor

Düşük yatırım bütçesi ile yüksek kazanç ve prestij Chicker’s da! Firmamız bünyesinde ürettiğimiz özel unlar, soslar ve marinasyon malzemeleri ürünlerimize kendine özgü müthiş lezzetler katmaktadır. Un ve sos üretiminin firmamız bünyesinde olması sebebi ile de bu lezzetler sadece Chicker’s restoranlarında kullanılabilmektedir. Tedarikin merkezi olması ve personel eğitimlerinin en ince detayına kadar firmamız tarafından verilmesi restoranın işletilmesini müthiş ölçüde kolaylaştırmaktadır. Özellikle mutfak ekibinde profesyonel bir aşçıya/ustaya ihtiyaç olmaması hem operasyonu kolaylaştırmakta hem de operasyonun maliyetini düşürmektedir.

Neden Chicker’s Bayilik

Fried Chicken başta ABD ve Çin olmak üzere bir çok ülkede yaygın tüketilen bir ürün olmasına karşın, başta çok şubeli markaların tekelinde kalması ve yüksek yatırım maliyetleri nedeniyle yeteri kadar yaygınlaşmamıştır. Chicker’s ürettiği uygun maliyetli ekipmanlar ve paneleme ürünleri sayesinde yatırım miktarını büyük ölçüde aşağıya çekmiş, küçük yatırımcılara da yeni ve karlı bir iş alanı yaratmıştır.

 • Lezzetli: Doğal ve özenle seçilmiş baharatlarla harmanlanmış eşsiz lezzet!
 • Kaliteli: Türk Gıda Kodeksi’ne uygun malzemeler ile dünyanın her yerinde standart ürün! İşlenmemiş %100 doğal tavuk etinden yapılan taze lezzet!
 • Sağlıklı: Hijyenik mutfak, sağlıklı ambalaj.
 • Ekonomik: Doyuran tatlar, uygun fiyatlar.
 • Yaygın: Türkiye’nin en hızlı büyüyen Fried Chicken markası!
Chicker’s Bayilik Şartları

Chicker’s projesi kapsamında restoran yerinin seçilmesi, tadilat projelerinin oluşturulması, personel alımı, personel eğitimi, reklam ve promosyon planlamaları ve eğitim konusunda bayilerine sürekli destek sağlamaktadır. Aktarılan bu bilgi birikimi ile bayilerin başarı şansı yükseltilmektedir. Günümüz piyasasında restoranların başarısı aynı zamanda dinamik olabilmeleriyle alakalıdır. Chicker’s sürekli olarak geliştirdiği yeni ürünleri restoranlarına kazandırarak menülerini güncel tutmakta ve restoranlarının rekabet gücünü arttırmaktadır. Chicker’s bütün bu avantajları sizlere herhangi bir isim hakkı bedeli veya ciro payı almadan sunmaktadır.

Chicker’s Bayilik Başvurusu

Yurt içi ve yurt dışında 20’yi aşkın bayi sayımızla birçok müşteriye ulaşabilmekteyiz. Marka bilinirliği yeni açılacak restoranlarımız için de büyük bir avantaj olacaktır.

Chicker’s Fried Chicken & Burger, hem ürün hem de satış eğitimleriyle girişimcilerimizi ve ekibini destekliyor. Yüz yüze ve online eğitim programlarınızla yanınızdayız.

Chicker’s İletişim (Genel Merkez)
 • 0(232) 369 66 33
  (*) Bayilikver.com‘dan ulaştığınızı belirtin.
 • 0(541) 520 61 32
 • info@chickers.com.tr
 • www.chickers.com.tr
 • 09:00 – 19:00
 • Adalet Mah. 1593/1. Sok. No:41/1 Myplaza Kat:21 Bayraklı/İzmir

PAYLAŞ:

Yazar Hakkında

Bayi ağınızı genişletmek için yeni bayiler arıyorsanız Bayilikver.com'da bayilik ilanı vermek artık çok kolay! Yeni iş fikirleri için de "İstanbul, İzmir, Antalya" başta olmak üzere bayilik veren firmaları inceleyebilirsiniz.

Cevap Bırakın