Kahve Deryası Bayilik Veriyor

Gönder Pinterest Telegram Tumblr LinkedIn +

“Kaliteli ürün, kaliteli hizmet başarıdır” ilkesi ile İzmir’den tüm dünyaya adını duyuran Kahve Deryası bayilik şartlarını inceleyip hızlı başvuru yapabilirsiniz.

Her şeyin en iyi şekilde tadını Kahve Deryası’nda çıkartın.

“En mutlu insanlar her şeyin en iyisine sahip değildirler. Sadece her şeyin en iyi şekilde tadını çıkartırlar…”

Kendiniz için en iyi olanı istemeniz normal ve bu sizin yaşamdaki en doğal haklarınızdan biri. Bir gün, dostluğun ve doyumsuz sohbetlerin simgesi kahvenin deryasında olmak istediğinizde biz sizin yanınızda olacağız. Keyifli sohbetler ve en leziz tatlar için Kahve Deryası’nda buluşalım. Güler yüzlü personel, keyifli ortam ve lezzetli menümüz ile her zaman sizinleyiz.

Kahve Deryası Bayilik Veriyor

Dostluğun, arkadaşlığın, kardeşliğin o uçsuz bucaksız okyanusunda güvenle ve huzurla ağırlayacağız siz değerli konuklarımızı. Ege’nin incisi güzel İzmir’imizde faaliyete başlayan bu keyifli yolculuğumuzu; misyonumuz ve vizyonumuzu geliştirerek Türkiye’mizin bir çok şehrinde şube sayımızı arttırarak devam ettirmek amacındayız.

Neden Kahve Deryası Bayilik

Geniş lezzet duygumuzu, tüm şubelerimizde devam ettirerek yurt içi ve yurt dışında başarımızı artırarak, kahvenin tüm çeşitlerinden kahvaltıya, tatlı çeşitlerinden et yemeklerine kadar uzanan geniş ürün yelpazesini; tüm misafirlerimize günden güne nitelikli bir şekilde devam ettirmek istiyoruz. Sektöründe önde gelen bir firma olarak her zaman ilk adımı atmak en büyük hedeflerimiz arasında yer alıyor.

Kahve Deryası Bayilik Şartları

Özgün lezzetlerle en iyi hizmeti sunan Kahve Deryası bayilik şartlarını inceleyin. Siz de Kahve Deryası kalitesine ortak olup, kazanç sağlayabilirsiniz. Franchising verdiğimiz tüm şubelerimizde de takım çalışmasını uygulayan; bu doğrultuda personelini eğitip, şubelerini denetleyen yönetim anlayışı ile ekip olma ruhunu geliştirmek ve sürekliliğini sağlamak için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

 1. İLK BAŞVURU: Kahve Deryası ailesinden olmanın ilk adımı olan başvuru formu üzerinden başvurular alınır.
 2. GÖRÜŞME: Franchise ekibimiz, başvurularımız ile iletişime geçerek ön görüşmeyi gerçekleştirirler. Kahve Deryası ve franchising sistemi konusunda bilgilendirmede bulunurlar. Olumlu geçen görüşmelerin ardından şube başvuruları merkezimize davet edilir ve yüz yüze görüşme sağlanır.
 3. ÖN PROTOKOL VE YER SEÇİMİ: Görüşmesi olumlu sonuçlanan şube açacak adaylar ile birlikte, bayilik sürecini başlatan bir ön protokol imzalanır. Ardından yer seçimi kriterlerimize dair bilgiler verilerek bayi adayımız için en uygun mekanı birlikte seçmek için çalışmalar başlar.
 4. SÖZLEŞME: Şube adayımız ile birlikte franchising sözleşmesi için gerekli evraklarla beraber bayilik sözleşmemiz hazırlanır ve karşılıklı imzalanır.
 5. PROJE: Konseptimize uygun olarak tasarım ve mimari kadromuz şubenin projelendirilmesini, 3d tasarım halini hazırlar ve tadilat başlar.
 6. ŞUBE PERSONELİ EĞİTİMİ: Proje bitmesine yakın, operasyon ekibimiz tüm personelin işe alımını gerçekleştirir, öncelik olarak merkezimizde teorik ve pratik eğitimi verilir daha sonrada şube de aynı şekilde eğitime uzman personelimiz tarafından devam edilir.
 7. AÇILIŞ: Merkez ekibimiz, şubeyi açılışa uygun hale getirecek tüm işlemleri tamamladıktan sonra, açılış organizasyonunu gerçekleştirir ve şube hizmete girer.

Kahve Deryası yönetimi olarak marka bilincimizin geliştirilmesini asli hedef görerek; yönetim sistemlerimizin uygunluğunu ilgili yasa ve yönetmeliklere göre yürütüp iyileştireceğimizi taahhüt ederiz.

Kahve Deryası İletişim (Genel Merkez)
 • 0(232) 388 10 13
 • info@kahvederyasi.com.tr
 • www.kahvederyasi.com.tr
 • 08:30 – 19:00
 • Yeşillik Cad. No:535 Pk:35130 Karabağlar/İzmir

PAYLAŞ:

Yazar Hakkında

Bayi ağınızı genişletmek için yeni bayiler arıyorsanız Bayilikver.com'da bayilik ilanı vermek artık çok kolay! Yeni iş fikirleri için de "İstanbul, İzmir, Antalya" başta olmak üzere bayilik veren firmaları inceleyebilirsiniz.

Cevap Bırakın