Komagene Bayilik Veriyor

Gönder Pinterest Telegram Tumblr LinkedIn +

Çiğ köfte sektöründe lider bir dünya markası olmak vizyonuyla yola çıkan Komagene bayilik stratejisiyle bugün 1800’ü aşkın bayiyle hizmet veriyor.

Marka adını Kommagene Uygarlığı’ndan (MÖ 163 – MS 72) alan Komagene, ilk şubesini 2005 yılında İstanbul’da açtı ve Komagene bayilik sistemi ile kısa sürede yüzlerce şubeye ulaştı. Komagene çiğ köfte sektöründe 1800’ü aşkın şubesiyle Türkiye’nin 80 şehrinde hizmet vermeye devam ediyor. Anadolu’nun tarihi bir lezzeti olan Çiğ Köfte, Komagene ustalarının yeni ve özgün dokunuşları sayesinde sağlıklı, kaliteli ve lezzetli ürünlere dönüştü siz de Komagene bayilik şartlarını inceleyerek, siz de Komagene dünyasına adım atın.

Komagene Çiğ Köfte Bayilikleri Vererek Büyüyor

Komagene ustalarının yeni ve özgün dokunuşları sayesinde sağlıklı, kaliteli ve leziz ürünlerini müşterilerine sunan Komagene çiğ köfte bayilik stratejisiyle dillere destan lezzetini Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırmayı başardı. Komagene markalı ürünler, çiğ köftenin küresel bir tat olarak da anılmasını sağlamakla kalmadı, Komagene’yi de Türkiye’de çiğ köfte sektörünün lideri konumuna getirdi. 10.500 m2 kapalı alanda üretim yapan Komagene, tüm Türkiye’de ilk ve tek soğuk zincir kırılmadan ürünlerini şubelerin kapısına kadar sevkini gerçekleştiren marka olmayı da başardı. Bu soğuk zincir sayesinde Komagene lezzetleri Türkiye’nin her yerinde ilk üretildiği andaki tazeliği ve tadı ile müşterilere sunuluyor.

Komagene Bayilik Sistemi Hakkında Bilgiler

Sektörün lider markası Komagene için Franchise’lerimiz ile olan iş ortaklığı en çok önem verilen konuların başında geliyor. Farklı bir anlayış ile geliştirdiği bayilik sistemiyle Komagene dünya çapında büyümeye devam ediyor. 2021 sonu itibariyle Komagene şubelerinin Yüzde 99’u Franchise olarak başarılı bir şekilde işletilmekte. Hızlı geri dönüş oranı ve yatırım maliyetinin düşüklüğü nedeniyle Komagene bayilik konusunda en çok talep alan çiğ köfte markası durumunda. Siz de Komagene ailesinin bir parçası olmak isterseniz franchise giriş bedeli (isim hakkı bedeli) ve Royality fee (ciro primi) almadan sunulan yatırım fırsatını kaçırmayın. Komagene 5 yıllık planında 2025’e kadar 2 bin 500 şube ve 5 bin çalışana ulaşmayı hedefliyor. 2011 yılında Almanya’da ilk Türkiye dışı şubesini açan Komagene bugün 7 ülkeye yayılan 36 şubesiyle dünyada da büyümeye devam etmekte. Komagene bayilik isteyen yatırımcılardan kendi işinin patronu olması, işine yeterli ve verimli zamanı ayırabilmesini talep ediyor. Böylece işletmeciler, kendi enerjilerini ve tecrübelerini yaptıkları işe ve şubeye aktarabilmekte.

Komagene Bayilik Eğitimi Veriyor

Düşük yatırım bütçesi ile şube sahibi olmanız ve yatırımınızı kısa vadede geri kazanmanız mümkün. Bunun için size uygun yatırım maliyetini danışmanlarımız ile birlikte belirleyebilirsiniz. ‘Ben bu işi bilmiyorum! Nasıl yaparım?’ endişesi mi taşıyorsunuz? Bu endişeyi kolayca atlatabilmeleri için işletmecilerimizin öncelikle Komagene işletim standartlarını ve Komagene koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkelerini benimsemeleri gerekiyor. Bunun için işletmecilerimiz şubeyi açmadan önce 1 haftalık aday eğitim programına tabi tutulmaktadır. Böylece işletmecilerimizin hiç bilmedikleri bir işi yüksek motivasyon ile yapabildikleri ve aynı zamanda ekiplerini eğitebilecekleri bir ortam sunmaktayız.

Komagene Uzman Ekiple Kaliteli Destek Sunuyor

Komagene çiğ köfte sektöründe ilk olarak konuya tamamen hakim uzman Bölge Operasyon Yönetici kadrosuyla yatırımcılarına büyük bir destek de sağlıyor. Restoranın açılışından itibaren Komagene’nin operasyon ekibi işinizi geliştirme aşamasında her türlü desteği ve bilgiyi sağlıyor. Lokasyon analizi, mimari proje, şirket kurulumu ve şubenin resmi işlemleri, açılışa yönelik pazarlama planı ve şube açıldıktan sonra işin geliştirilmesi, eğitim ve şubenin denetlenmesi ve daha birçok konuda Komagene uzman ekipleri sizlere destek olacak. Şubelerdeki tüm ihtiyaçların tedarikini yapan Komagene soğuk zincir lojistiği kullanarak tüm ürünleri şubelerine sevk eden sektördeki tek marka durumunda. Komagene bayilik sistemine katılan yatırımcılarına aynı zamanda reklam, pazarlama ve kampanya çalışmalarında da profesyonel destek sunuyor.

Komagene Bayilik Şartları Hakkında Sık Sorulan Sorular

Lezzetli, sağlıklı ve kaliteli ürünlerimizi, güler yüzlü ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile müşterilerimize sunarak satış ve karlılığımızı artırıp iş ortaklarımızın da kazanacağı sürekli gelişen ve istikrarlı büyüyen yenilikçi ve fark oluşturan bir marka olmayı hedefliyoruz.

 1. Bir komagene konseptini oluşturmanın ortalama bedeli ne kadardır?
  Komagene Konseptini oluşturmak için ortalama 35.000 tl yatırım gerekmektedir.
 2. AVM için başvuruları siz mi yapıyorsunuz yoksa aday kendisi mi yapıyor?
  Genel itibari ile aday kendisi yapıyor ancak AVM ile irtibat kurmada Komagene yardımcı oluyor.
 3. Çiğ Köfte şubelerde mi üretiliyor?
  Ürünler üretim tesisimizde üretilir vakumlanır ve +4 derece soğutmalı araçlar ile tek merkezden sevk edilir.
 4. Şehir dışına ürünler günlük mü sevk ediliyor?
  Lokasyona göre değişkenlik göstermekle birlikte haftada 2 veya 3 kez kendi araçalarımızla yada lojistik firmaları ile gönderiyoruz.
 5. Bayide çalışacak olan personeli siz mi buluyorsunuz?
  Bayi personelini kendisi buluyor ancak Personelin tüm eğitimi İstanbul Komagene merkezde yada bölge müdürlüklerinde veriliyor.
 6. Ortalama tadilat süreci ne kadar sürüyor?
  Tadilat, dekorasyon ve ekipman tedariki 2 hafta ile 4 hafta arasında değişkenlik göstermektedir.
 7. Mağaza tadilat, dekorasyon, ekipman tedariğini Komagene anahtar teslim mi yapıyor?
  Birlikte çalıştığımız mimarlık firmaları tarafından mimari proje çizimi, inşaat aşaması anahtar teslimi şeklinde yapılmaktadır. Eğer Franchisee projeyi kendisi yaptırmak isterse konsepte bağlı kalmak ve onaylatmak üzere kendisi yaptırabilir.
 8. Tüm ürünleri Komagene’den almak zorunda mıyım?
  Komagene Kurumsal bir marka olduğu için her bir şubesindeki ürün ve hizmet standardını sağlayabilmek için tüm ürünlerin en uygun koşullarda satın almasını sağlamak ve gıda güvenliğine uygun bir şekilde soğuk zincir kırılmadan şubelere sevkini gerçekleştirmektedir. Franchisee’lerimizden beklentimiz bu işlere zaman ayırmadan ve kafa yormadan tüm konsantrasyonlarını şubelerinin satış geliştirme çalışmalarına odaklamalarıdır.
 9. Menü dışı ürün satabilir miyiz?
  Markalaşma sürecinde en önemli unsurlardan biri her bir şubede aynı kalitede ürün ve hizmetin sunulmasıdır. Aynı zamanda her bir şubede müşterinin her bir ürünü satın almasına olanak sağlanmasıdır. Bu nedenle şubelerin menü dışı farklı ürünleri satmasına izin vermemekteyiz. Fakat franchisee’lerimizin önerileri doğrultusunda arge ekibimiz çalışarak önerilen ürünlerin uygunluğunu değerlendirmektedir.

Siz de Komagene’nin iş ortağı ve kazançlı bir yatırım sahibi olmak istiyorsanız biz buradayız. Ve sizleri bekliyoruz.

Komagene İletişim (Genel Merkez)
 • +90 (216) 367 97 00
  (*) Bayilikver.com‘dan ulaştığınızı belirtin.
 • komagene@komagene.com.tr
 • www.komagene.com.tr
 • 08:30 – 19:00
 • Ofisimistanbul Plazaları Cevizli Mah. Tugay Yolu Cad. No:20 B Blok Kat:8, Ofis No:44 Maltepe/İstanbul

PAYLAŞ:

Yazar Hakkında

Bayi ağınızı genişletmek için yeni bayiler arıyorsanız Bayilikver.com'da bayilik ilanı vermek artık çok kolay! Yeni iş fikirleri için bayilik almak isteyenler için de "İstanbul, İzmir, Antalya" başta olmak üzere bayilik veren firmaları inceleyebilirsiniz.

Cevap Bırakın