Meziz Bayilik Veriyor

Gönder Pinterest Telegram Tumblr LinkedIn +

Konsepti, sevilen lezzetleri ve fark yaratan avantajlarıyla Meziz’in kazanç yolculuğuna var mısınız? Meziz bayilik şartlarını inceleyip hızlı bayilik başvurusu yapabilirsiniz.

Meze, Türk kültüründe önemli bir yere sahip bir yemek kültürü olarak yer bulan, geleneksel hale gelmiş, sofralarımızın vazgeçilmezidir. Mezeyle donatılmış bir sofra, zenginliğin göstergesidir. Sofraya güzellik, keyif katarken aynı zamanda sohbete, dostluğa ve kahkahaya da bir çağrıdır. Keyifli sohbetler ve en leziz tatlar için Meziz’de buluşalım.

Meziz, hayatınızı değiştirecek bir iş fırsatı sunuyor! Meze, çiğ köfte ve irmik helvası bayiliğini birleştiren bayilik modeli ve avantajlarıyla sizi işinizin patronu olmaya davet ediyor.

Meziz bayilik sisteminde yüksek kazanç oranları ve yüksek kar marjı vardır. Bayinin satın aldığı ürünler dışında “ciro payı, isim bedeli, aidat” yoktur. Kendi işinizin başına geçmek istiyorsanız, iyi fikir işte tam da karşınızda! Sektörde bir ilk olan meze bayilik sistemiyle Türk damak zevkine uygun, herkesin evine giren mezelerle işinizi şansa bırakmayın. Girişimciler için kazanç ve başarının tadıyla harmanlanmış, eşsiz bir yatırım fırsatı Meziz’de! Siz de bu eşsiz kazancın bir parçası olmak isterseniz bekleriz.

Meziz Meze Bayilikleri Veriyor

Meziz’in arkasında 25 yıllık bir tecrübe, mezeye olan tutku ve müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan bir yaklaşımı var. 175 personelimizle birlikte özel tesisimizde özenle hazırlanan, Türk damak zevkine uygun, her tüketicinin beğenisine hitap eden taptaze mezelerimizin sırrı, uzun süren ARGE çalışmalarında saklı. Bu eşsiz lezzetlerimizin 30 ilde, birçok yerel marketler ve ulusal market zincirlerinde, toplu düğün ve organizasyonlarda, catering gruplarında yer alması, mezelerimizin ne kadar çok sevildiğinin bir kanıtıdır. Hijyenik üretim tesisi, mezelerin taptaze bir şekilde ulaştırılması için soğuk zincir araçları ve büyük bir tutkuyla çalışan ekip arkadaşlarımızla Türkiye’nin en büyük meze üreticilerinden olmanın gururunu yaşıyoruz. Türkiye’ye ve yatırımcılara değer katmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Bu büyük iş fırsatını duymayan kalmasın! Bayilik dünyasında büyük yenilik yaparak meze bayilik sistemi oluşturan Meziz, yüksek kazanç oranları ve yüksek kar marjıyla sizi bekliyor.

Neden Meziz Bayilik

Eşsiz bir konsept, rekabet üstünlüğü, yüksek kar oranı, referansı bol meze lezzetleri… Meziz’in bayilik fırsatlarıyla kazanma sırası sizde! Bir mezeyi yapmak kolaydır ama herkesin sevebileceği mezeyi yapmak uzmanlık ister. Popüler olan meze lezzetlerini, müşterilerin seveceği harika bir konseptte buluşturan bir iş modeli olduğu için Meziz bayilik şartlarını mutlaka inceleyin. Oldukça pratik ve düşük maliyete sahip bu konsept, Meziz bayisi olmak isteyen yatırımcılar için eşsiz bir avantaj sunar. Geleneksel meze lezzetlerini, özgün bir konseptle sunmak, müşteriler tarafından büyük bir ilgiyle karşılanacak, yoğun bir müşteri sirkülasyonu yaratacaktır.

 • Eşsiz Bir Konsept: Mutfak, baca vb. maliyet kalemlerinin olmaması sebebiyle düşük yatırım maliyeti avantajı.
 • Düşük Yatırım Maliyeti: Pazarda eşi benzeri görülmemiş meze bayilik sistemi ile büyük kazanç fırsatı.
 • Rekabet Üstünlüğü: Bayinin satın aldığı ürünler dışında “ciro payı, isim bedeli ve aidat” yok.
 • Büyük Avantajlar: Bayilik sisteminde yüksek kazanç oranları, yüksek kar marjı.
 • Yüksek Kazanç Oranı: Yerel ve ulusal birçok zincir markette sevilen, katkısız ve sağlıklı lezzetler.

Herkes tarafından sevilen taptaze, günlük mezeler, bir iş modeline dönüşüyor. İsminden tasarımına, mimari yerleşimden kullanılan renklere kadar her aşamayı, işinin uzmanları tarafından planlandı. Hadi siz de bu eşsiz fırsatı kaçırmayın, kazanmaya hemen başlayın.

Meziz Bayilik Şartları

Muhteşem lezzetlerle en iyi hizmeti sunan Meziz bayilik şartları ve eşsiz bir marka konsepti ile standartların dışında, modern, özgün ve kaliteli bir marka algısıyla oluşturulan mimaride iç dizayn, müşterilerin satın alma alışkanlıkları göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Dekorasyon, gelen müşterilerin kendilerini iyi hissedecekleri, güven ve kalite algısının net bir şekilde fark edildiği bir yapıyla kurgulanmıştır. Franchising verdiğimiz tüm şubelerimizde de takım çalışmasını uygulayan; bu doğrultuda personelini eğitip, şubelerini denetleyen yönetim anlayışı ile ekip olma ruhunu geliştirmek ve sürekliliğini sağlamak için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

 1. Bilgi Alma: Franchise adayları, telefon ve mail aracılığıyla bilgi alabilirler.
 2. Başvuru: Başvuru için başvuru bilgi formu doldurulur.
 3. Ön Görüşme: Adaylar, ön görüşme için şirketimize davet edilir.
 4. Aday Seçimi: Girişimci ruha sahip, yeniliklere açık, işini sahiplenen ve değer katacak adaylar arasından seçim yapılır.
 5. Sunum İncelemesi: Adaylar, açmayı planladıkları bölge için fizibilite çalışması yapar. Bu çalışma değerlendirilir ve aday ile paylaşılır.
 6. Sözleşme: Franchise sözleşmesi 5 yıllık süre ile imzalanır.
 7. Mağaza İnşası: Kiralanan dükkanın projesi çizilir ve mimari uygulama başlatılır.
 8. Eğitim: Franchise alan kişi, ürün, personel seçimi, satış, pazarlama konularında eğitim alır. İstenirse teorik bilginin yanı sıra pratik olarak da tecrübe ettirilir.
 9. Mağaza Açılışı: Operasyon ekibimizle birlikte açılış gerçekleştirilir.

Meziz bayilik sisteminde rekabet üstünlüğü kazandırır. Çünkü pazarda eşi benzeri görülmemiş bir meze bayilik sistemi ve konsepte sahiptir. Pazardaki bu büyük açığı fark ederek ve yaptığımız yoğun pazar araştırmalarıyla da destekleyerek Meziz’i bir fırsat yapısına dönüştürdük, Marka isminin akılda kalıcı ve dillere pelesenk olma özelliğiyle ve kurumsal bir marka duruşuyla müşterilerine hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Meziz Bayilik Başvurusu

Bizce en önemli olan şey kazancını, başarını paylaşabilmektir. Meziz olarak biz birlikte çıktığımız yol arkadaşlarımızın daima yanındayız. Bayilerimizin çıkarlarını korur, her süreçte tam destek sağlarız. Çünkü kazancınız, bizim başarımızdır. Sektörde bir ilke imza atarak ilk defa meze bayilik sistemini getirmenin gururunu yaşıyoruz. Çiğ köfte, sarma, mantı, turşu, amerikan salatası, irmik helvası… Türk kültürünün olmazsa olmazı taze, kaliteli ve günlük mezeler, sofraları renklendirirken Meziz bayisi olanların da kazancına kazanç katıyor. Siz de kendi işinizi doğru bir stratejiyle kurmak, bu kazanca dahil olmak ve kendi işinizin patronu olmak isterseniz biz buradayız!

Meziz, meze kültürünü ilk defa bir bayilik sistemine taşıyor, sektörde bir ilki gerçekleştiriyor. Siz de Meziz kalitesine ortak olup, kazanç sağlayabilirsiniz.

Meziz İletişim (Genel Merkez)
 • 0(530) 663 17 86
  (*) Bayilikver.com‘dan ulaştığınızı belirtin.
 • info@meziz.com.tr
 • www.meziz.com.tr
 • 08:30 – 19:00
 • İvedik OSB, Ağaç İşleri Sitesi 1333 Cad. No:47 Ostim Yenimahalle/Ankara

PAYLAŞ:

Yazar Hakkında

Bayi ağınızı genişletmek için yeni bayiler arıyorsanız Bayilikver.com'da bayilik ilanı vermek artık çok kolay! Yeni iş fikirleri için de "İstanbul, İzmir, Antalya" başta olmak üzere bayilik veren firmaları inceleyebilirsiniz.

Cevap Bırakın