Luis Bien Bayilik Veriyor

Gönder Pinterest Telegram Tumblr LinkedIn +

Dünyanın dermokozmetik devi Luis Bien, bayilikler veriyor. Anahtar teslim iş modeli fırsatını yakalamak için hemen başvurun. Karlı bir yatırım için sıra sende!

Uzun yılların getirdiği deneyim ve tecrübemizle Luis Bien ailesi olarak en kaliteli kozmetik ürünlerini özenle formüle ediyoruz. Türkiye’de ve dünyanın dört bir yanında saç bakımı, cilt bakımı, sakal bakımı, vücut bakımı ve diş bakımı alanlarında geniş ürün yelpazemizle kullanıcılarla buluşuyoruz. Dünyanın çok sayıda ülkesinde çok satanlar listelerinde yer almaktan gurur duyuyoruz. %100 müşteri memnuniyet oranı ve en saygın platformlardan gelen ödüllerle başarılarımızı taçlandırmaya devam ediyoruz.

Luis Bien Bayilikler Veriyor

Luis Bien ailesi olarak kuruluşumuzdan bugüne müşteri memnuniyeti esasıyla çalışmaktayız. Yeni nesil kozmetik formüllerimizi üstün teknolojimiz ile üretiyoruz. Yarım asırlık tecrübemiz ve uzman ekibimiz ile ürettiğimiz en kaliteli Luis Bien ürünlerini kullanıcılarımızla buluşturuyoruz. Dünyanın her yanında güzelliği ön plana çıkarmak adına cilt, saç, diş, sakal, vücut bakım ürün çeşitlerimiz ve geniş ürün yelpazemizle raflarda sizlerle buluşuyoruz.

Neden Luis Bien Bayilik

Luis Bien bakım ürünleri, doğanın saf ve mucizevi etkili bitkileri en yeni teknolojiler ile harmanlanarak üretilmektedir. Her cilt tipine uygun özel olarak üretilen ürünlerimiz her kullanıcının ihtiyacına cevap verme amacıyla geliştirilmektedir. Luis Bien geliştirdiği ürünleri ve %100 müşteri memnuniyet oranı ile kusursuz bir müşteri deneyimi sunmayı hedeflemektedir. Yeni nesil kozmetik formüllerimiz üstün teknolojilerimiz ile üretiliyor. Dermatolojik olarak test edilen doğal ve etkili Luis Bien ürünleri güzelliğinizi ortaya çıkarmak üzere raflarda yerlerini alıyor. Luis Bien ürünleri Amerika, İngiltere, Fransa, Rusya; Azerbaycan, Irak, Çin, Suudi Arabistan, Katar, Kuveyt, Almanya, Avusturya ve Makedonya gibi birçok ülkede tüketicilerine ulaşıyor.

 • Gerçek Karlılık: Yatırım maliyetini kısa sürede geri alma fırsatı. Sözde değil gerçek karlılık sunuyoruz.
 • Üstün Ar-Ge ve Ürün Çeşitliliği: Luis Bien ürünlerini eşsiz kılan ve %99 müşteri memnuniyeti sağlayan ekibimiz her zaman çalışıyor. Klasikleşen ürünleriminiz yanı sıra, yeni trendler yaratan ürünler keşfetmeye devam ediyor.
 • Güçlü Dağıtım ve Lojistik Ağı​: Amerika, Azerbaycan, Irak, Çin, Suudi Arabistan, Katar, Kuveyt, Almanya, Fransa, Avusturya ve Makedonya gibi birçok ülkede yer alan 8 şube, 216 satış noktası ve 765 bayimizi destekleyen güçlü bir lojistik ve dağıtım ağına sahibiz.
 • Mağaza ve Stand Desteği: Uzman mimarlık ekibimiz standlarınızı 20 günde, mağazalarınızı 30 günde teslim ediyor.
 • Sosyal Medya Desteği: Biz büyük bir aileyiz. Başarınız için her zaman yanınızdayız. Bayilerimize, bulundukları bölgeye özel sosyal ve dijital medya tanıtım çalışmalarında uzman desteği sunuyoruz.
 • Emlak Geliştirme Servisi: Luis Bien bayisi olmak isteyen ancak yer bulma konusunda sıkıntı yaşayan girişimcilerimiz için Luis Bien Emlak Geliştirme Servisi 7/24 hizmet vermektedir.

Bu kârlı ve prestijli yatırım fırsatı ile Luis Bien ailesine katılma şansını kaçırmayın.

Luis Bien Bayilik Şartları

Luis Bien uzun yıllara dayanan tecrübesine sizi ortak ediyor. Siz de bir Luis Bien mağazası açarak bu deneyimli ailenin sunacağı hizmetlerle kârlı ve prestijli bir yatırımın sahibi olabilirsiniz. Luis Bien bayilik sisteminde rekabet üstünlüğü kazandırır. Luis Bien ürünleri; Gratis, Watsons, Rossmann, DM Drogerie Stores, ZEGIN gibi seçkin mağazaların ve eczanelerin Dermokozmetik raflarında 1000’in üzerinde satış noktasında kullanıcılarını bekliyor. Online kanallarda ise; Luisbien.com, Trendyol, Hepsiburada, N11, Amazon gibi platformlardan tüketicilerimize ulaşıyoruz.

AVM Stand Bayilik
Luis Bien AVM Konsepti Bayilikler
Ortalama
90.000 TL
İlk ürünler dahil, anahtar teslim.
Mağaza Bayilik
Luis Bien Mağaza Konsepti Bayilikler
Ortalama
120.000 TL
İlk ürünler dahil, anahtar teslim.
Luis Bien Bayilik Başvurusu

Luis Bien’in muhteşem ürün dünyası sizin! Bayimiz olarak; sektöründe en yüksek müşteri memnuniyet oranına ve pek çok ödüle sahip Luis Bien’in, dermatojik olarak test edilmiş ürünlerini daha geniş kitlelere ulaştırabilirsiniz. Luis Bien bayisi olan girişimciler kazancına kazanç katıyor. Siz de kendi işinizi doğru bir stratejiyle kurmak, bu kazanca dahil olmak ve kendi işinizin patronu olmak isterseniz biz buradayız!

Luis Bien Akademi, hem ürün hem de satış eğitimleriyle girişimcilerimizi ve ekibini destekliyor. Yüz yüze ve online eğitim programlarınızla yanınızdayız.

Luis Bien İletişim (Genel Merkez)
 • 0(212) 912 28 28
  (*) Bayilikver.com‘dan ulaştığınızı belirtin.
 • 0(530) 944 01 84
 • info@luisbien.com
 • www.luisbien.com
 • 10:00 – 19:00
 • Eğitim Mah. Muratpaşa Cad. Nurtaş İş Merkezi Apt No:1/1 D:28, 34722 Kadıköy/İstanbul

PAYLAŞ:

Yazar Hakkında

Bayi ağınızı genişletmek için yeni bayiler arıyorsanız Bayilikver.com'da bayilik ilanı vermek artık çok kolay! Yeni iş fikirleri için de "İstanbul, İzmir, Antalya" başta olmak üzere bayilik veren firmaları inceleyebilirsiniz.

Cevap Bırakın