Midyeci Ahmet Bayilik Veriyor

Gönder Pinterest Telegram Tumblr LinkedIn +

Türkiye’de midye dolma denildiği zaman akla ilk gelen isim olan “Midyeci Ahmet”, nam-ı diğer “Midyelerin Efendisi”, bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

1992 yılında omzunda seyyar tezgâhı ile midye dolma satarak hayat mücadelesine başlayan küçük bir çocuğun hikayesidir “Midyeci Ahmet” markası. Midyeci Ahmet, çok küçük yaşlarda ailesiyle birlikte İzmir’de başlayan serüvenini İstanbul’a taşımış ve midye işini sırasıyla Şişhane ve Taksim Sıraselviler seyyar tezgahları ile Beyoğlu Balık Pazarı ve en son Beşiktaş Çırağan’da restoran hizmetiyle devam ettirmiştir. Yakın zamanda “Midyelerin Efendisi” olarak anılmaya başlanan Midyeci Ahmet, sokakta seyyar tezgahta yapılan satıştan, restorancılığa uzanan bir hikayenin en güzel örneğini sergilemiştir.

Midyeci Ahmet ziyaretçilerinin en çok tercih ettiği lezzet elbette midye çeşitleri olmaktadır. Lezzetli midyelerin yanı sıra Midyeci Ahmet’te kokoreç porsiyonlarına ve dürümlere de rastlamak mümkündür. Midye çeşitlerini tek tek deneyebileceğiniz gibi farklı ebatlarda satışa sunulan kovalardan da toplu olarak tadabilirsiniz. Damak zevkinize uygun Midyeci Ahmet lezzetlerinden siz de size en yakın Midyeci Ahmet şubesini ziyaret ederek deneyebilirsiniz. Soslu midye ve midye dolma başta olmak üzere tüm Midyeci Ahmet ürünlerinin fiyat bilgisine ise Midyeci Ahmet resmi internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Midyeci Ahmet Bayilik Veriyor

Midyeci Ahmet, Ahmet Çiçek tarafından kurulmuş olan bir midye lokantası olarak hizmet vermektedir. Küçüklüğünden beri midye hazırlayan ve satan Ahmet Çiçek, ilk dükkanını 2017 yılında İstanbul Beşiktaş’ta açmıştır. Bugün 11 adet şubesi bulunan ve İstanbul ile birlikte İzmir, Antalya, Kocaeli ve Ankara’da da hizmet veren Midyeci Ahmet, aynı zamanda Lord of Mussels isimli pizzacının da sahibidir. Midyeci Ahmet, franchise usulü ile çalışmakla birlikte her şubede Ahmet Çiçek’in kendine has tarzı ve vizyonu dokunmaktadır. Geniş bir menüsü ve gelenekselin dışında lezzetleri bulunan Midyeci Ahmet, son zamanların en popüler franchise isimleri arasında yer almaktadır.

Neden Midyeci Ahmet Bayilik

Midyeci Ahmet, çocukluk hayalini gerçekleştirmeye karar vermiş, eşsiz lezzetlerini sadece Beşiktaş’taki tek şubesine gelenlere değil tüm İstanbullulara ve Anadolu’daki diğer şehirlere sunmak adına franchise yöntemi ile şubeleşmeye başlamıştır. Aldığı yoğun franchise taleplerinden sonra ilk franchise şubesini Tuzla’ya, ardından Çengelköy’e açmış ve son olarak da Ankara’ya açılarak da markalaşmasına devam etmiştir. Midyelerimizin yanı sıra meşe kömüründe pişen kuzu kokoreçimiz de en az midyelerimiz kadar lezzetli ve ustalarımız tarafından özenle hazırlanıp servis ediliyor. Midyelerimiz Güney Marmara Adası ve Çanakkale’deki midye çiftliklerinde yetiştirilmektedir. Her hafta Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından denetlenmektedir. Geceleri hasat edilen midyeler günün ilk ışıklarıyla bizlere ulaşmakta, özenle temizlenip hazırlanmakta ve heyecanla pişirilmektedir. Midyelerimizi bizim kadar sevip aynı heyecanla tüketen değerli dostlarımızla gurur duyuyoruz.

Midyeci Ahmet Bayilik Şartları

Midyeci Ahmet markası vizyonuyla paralel olarak, bizim gibi dünyanın en lezzetli yiyeceğinin Midye Dolma olduğunu düşünen; dinamik, enerjik bir ruha, başarma hırsına sahip ve yatırımın gerektirdiği finansal kaynakları temin edebilecek bir yatırımcı olmanız gerekmektedir.

“Midyeci Ahmet” markamızın franchise’ı için sizlere iki farklı konsept hazırladık.

1. KONSEPT

Midyeci Ahmet (Esnaf): Sadece Midye Dolma
10 Yıllık İsim Hakkı: Depo hariç, toplam alan m²’si maksimum 50 m², yola bakan cephe ise maksimum 3 metre olacaktır. Net ciro üzerinden ise aylık %5 loyalty alınmaktadır.
Restoran Özellikleri: İş yeri giriş katında olmalıdır. Soğuk hava depo alanı en az 6 m² olmalıdır.

2. KONSEPT

Midyeci Ahmet (Tavalı): Midye Dolma ve Kokoreç
10 Yıllık İsim Hakkı: Depo hariç, toplam alan m²’si minimum 100 m², yola bakan cephe ise minimum 4 metre olacaktır. Net ciro üzerinden ise aylık %5 loyalty alınmaktadır.
Restoran Özellikleri: İş yeri giriş katında olmalıdır. Soğuk hava depo alanı en az 20 m² olmalıdır.

*Yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgeler ve uygun ana arterler restoran açılacak mekanda aranan özellikler arasındadır.

Yönetim ofisimizde bulunan alanında uzman kadromuz, depo ve imalathanemiz, kendimize ilke edindiğimiz “en iyi hizmet” anlayışımızı sürdürebilmek için Midyeci Ahmet ailesi olarak omuz omuza çalışmaya devam edeceğiz.

Midyeci Ahmet İletişim (Genel Merkez)
  • 444 4 176
    (*) Bayilikver.com‘dan ulaştığınızı belirtin.
  • info@midyeciahmet.com
  • www.midyeciahmet.com
  • 7/24 Açık
  • Yıldız Mah. Çırağan Cad. No:22 34349 Beşiktaş/İstanbul

PAYLAŞ:

Yazar Hakkında

Bayi ağınızı genişletmek için yeni bayiler arıyorsanız Bayilikver.com'da bayilik ilanı vermek artık çok kolay! Yeni iş fikirleri için de "İstanbul, İzmir, Antalya" başta olmak üzere bayilik veren firmaları inceleyebilirsiniz.

Cevap Bırakın