Bayilik Veren Firmalar

Gönder Pinterest Telegram Tumblr LinkedIn +

Türkiye’deki bayilik veren firmaları sizler için listeliyoruz. Burada ücretli bayilik veren firmalar, ücretsiz bayilik veren firmalar ve franchise bayilik veren firmalar hakkında detaylı bilgiler bulabilirsiniz.

Son zamanlarda sıkça tercih edilen, popüler yatırım araçları arasında yer alan bayilik fırsatları bu yılda büyük bir ivme ile büyümeye devam ediyor. Kendi alanında marka bilinirliğini sağlamış, sektörel başarılara imza atmış firmaların bayilik seçenekleri yatırımcıların ilgi odağı olmuş gözüküyor.

Bayilik Veren Firmalar

Bayilikler, genelde ücretli bayilik ve ücretsiz bayilik seçenekleri ile karşımıza çıkmaktadır. Bazı sistemler girişimciden herhangi bir bayilik giriş bedeli talep etmezken diğerleri franchise bayilik giriş ücreti adı altında belirli bir bedel talep etmektedir. Aslında yapılan işi “bayilik” olarak adlandırmak için, bayilik verenin, bayilik alan yatırımcıdan bir bedel alması şarttır. Bayilik vermek diğer bir anlamda “sistem ya da marka satmak” olarak da adlandırılabilir. Bu sebeple bayilik, esasen bir pazarlama yöntemidir. Yalnız burada pazarlanan bir ürün veya hizmet değil, bir sistemdir, yatırımcılara hazır iş satılır. Dolayısıyla bayilik verenin bu işten belirli bir miktar kar etmesi olağandır. Ücretsiz bayilik veren firmalarda bu durum tam tersidir. Bayi, girişimciden herhangi bir giriş bedeli talep etmez.

Bayilikver.com olarak, ziyaretçilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmekteyiz. Hem bayilik veren firmalar, hem bayilik arayan girişimciler için çeşitli çözümler sunmaktayız. Bunun yanı sıra sektörel olarak fuar, organizasyon, tanıtım ve ilgili kurumların haberleri de büyük bir özveri ile hazırlanıp sitemizde yayınlanmaktadır.

PAYLAŞ:

Yazar Hakkında

Bayi ağınızı genişletmek için yeni bayiler arıyorsanız Bayilikver.com'da bayilik ilanı vermek artık çok kolay! Yeni iş fikirleri için de "İstanbul, İzmir, Antalya" başta olmak üzere bayilik veren firmaları inceleyebilirsiniz.

Cevap Bırakın