Halkbank Franchising Kredisi Veriyor

Gönder Pinterest Telegram Tumblr LinkedIn +

Halkbank girişimciyi desteklemek için Franchising kredisi sistemi geliştirmiştir. Franchising almak isteyen girişimciler iş kurmak ve bayilik almak için Halkbank’ın sağladığı kredileri kullanabilirler.

Franchising kredilerini ihtiyaç kredilerinden ayıran bazı avantajlar bulunmaktadır. Franchising sistemi ile kendi işini kurmak isteyenler hayallerine Franchising Destek Paketi’yle kavuşuyor!

Halkbank Franchising Kredisi

Halkbank Franchising kredisini çıkarırken bir de slogan oluşturmuş;

“Ünlü markaların başarılarından pay almak isteyenlere yardımcı oluyoruz.”

Bilindiği üzere Franchise sistemi, başarılı şirketlerin hizmet veya ürünlerinin başka kişi veya kurumlara satmasıdır. Ana kuruluş Franchise sattığı kişiden kar payı alır ve sistem bu şekilde işler. Franchise veren firmalar anahtar teslim iş kurma yöntemini seçer. İş kurma aşamasındaki girişimciye personel eğitimi, bölge koruması, pazarlama eğitimi ve yer seçimi konusunda destek olan Franchise veren firmalar finansal destek de sağlarlar.

Yüksek Yatırımlı Franchise Kredisi Halkbank’ta

Yüksek yatırımlı franchise satın almak isteyen girişimciler için Halkbank Franchise kredisi en iyisi. Halkbank Franchise satın almak isteyen girişimciye özel ödeme seçenekleri mevcut olan bir kredi paketi sunuyor.

PAYLAŞ:

Yazar Hakkında

Bayi ağınızı genişletmek için yeni bayiler arıyorsanız Bayilikver.com'da bayilik ilanı vermek artık çok kolay! Yeni iş fikirleri için bayilik almak isteyenler için de "İstanbul, İzmir, Antalya" başta olmak üzere bayilik veren firmaları inceleyebilirsiniz.

Cevap Bırakın